Kontakt

Schaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o.

87-148 Łysomice k. Torunia
ul. Lniana 1A

NIP: 8792587194

 

 

 

Biuro

Tel. 56 640 00 57
biuro@ladowarkipasek.pl

 

Księgowość

Beata Kowalska
Tel. 882 842 491
ksiegowa@ladowarkipasek.pl

 
 

 

Kierownik Serwisu

Bartosz Majchrzak
Tel. 604 538 138
bartosz.majchrzak@ladowarkipasek.pl

 

Serwis

 

 
Tel. 56 640 00 67
serwis@ladowarkipasek.pl
 
 

 

Wynajem maszyn i logistyka

Jakub Zaremba
Tel. 500 309 403
zamowienia@ladowarkipasek.pl

 

Marketing

Bartosz Kieszkowski
Tel. 607 529 767
marketing@ladowarkipasek.pl

 

 
 


Zarząd

Tomasz Pasek
tomasz.pasek@ladowarkipasek.pl

 

 

 

Formularz kontaktowy

pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
SPRZEDAŻ - KOMUNALNE SPRZEDAŻ - ROLNICZE

SPRZEDAŻ - ROLNICZE

Marcin Żołądek

662 018 200 
marcin.zoladek@ladowarkipasek.pl

Adam Maćkiewicz

604 528 300
adam.mackiewicz@ladowarkipasek.pl

Szymon Żmijewski

604 528 200
szymon.zmijewski@ladowarkipasek.pl

Łukasz Wajszczuk

607 529 970
lukasz.wajszczuk@ladowarkipasek.pl

Jakub Brzoski

604 348 648
jakub.brzoski@ladowarkipasek.pl

 

 

 

SERWIS

SERWIS

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę posprzedażową

  • kompetentni doradcy w Twojej okolicy
  • profesjonalne warsztaty
  • możliwy serwis u klienta
  • doradztwo w zakresie pozyskania i wyboru części
  • wykwalifikowany personel

 

Części / Serwis

 

Bartosz Majchrzak
Tel. 604 538 138
bartosz.majchrzak@ladowarkipasek.pl

Leszek Knorps
Tel. 56 640 00 67
serwis@ladowarkipasek.pl