XVIII Mazowieckie Dni Rolnictwa – relacja

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku w dniach 10 i 11 czerwca 2017 roku był gospodarzem XVIII Mazowieckich Dni Rolnictwa. Jest to największa na Mazowszu wystawa rolnicza, ciesząca się ogromnym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Szacuje się, że w dwa dni wystawa gościła 30 tys. odwiedzających. Jak co roku organizatorzy przygotowali wystawę zwierząt, maszyn, sprzętu i urządzeń do produkcji rolnej na placu o powierzchni ponad 3 ha. Technologie ochrony i nawożenia roślin rolniczych, oraz nowe odmiany pokazano na polu doświadczalnym o powierzchni 20 ha. Hodowcy zwierząt zaprezentowali swój najlepszy materiał hodowlany trzody, bydło mleczne i koni. Producenci maszyn pokazali swoje najnowsze modele ciągników, kombajnów, oraz maszyn i urządzeń do produkcji rolnej. Nie zabrakło stoisk firm hodowlano-nasiennych, nawozowych, środków ochrony roślin i preparatów weterynaryjnych, pasz. Bogatą ofertę przedstawili przedsiębiorcy zajmujący się budownictwem. Do korzystania ze swoich usług zachęcały firmy ubezpieczeniowe i doradcze.
Na stanowisku firmy Schaffer Ładowarki Pasek udostępniliśmy Państwu ładowarki 2336, 3550 oraz jedną z największych maszyn ze stajni Schaffera – 9630 T. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, na wszelkie pytania udzielał odpowiedzi nasz regionalny przedstawiciel handlowy, Pan Szymon Żmijewski.
Impreza ta była niewątpliwą okazją do promocji produktów marki Schaffer oraz do pozyskania nowych, strategicznych kontaktów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *