Widły do palet

Widły do palet, dostępne w różnych długościach oraz wyspecjalizowane do podnoszenia różnych ciężarów.

Widły do palet do ładowarki

Praca z towarami składowanymi na paletach wymaga specjalistycznego sprzętu. Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia gospodarstwa, magazynu lub zakładu przemysłowego będą solidne widły do palet mocowane do ładowarki lub ciągnika rolniczego. Dostępne w naszej ofercie systemy transportowania palet przystosowane są do podnoszenia oraz przenoszenia różnych obciążeń na dowolne odległości. Wysoka jakość wykonania oraz niezawodne systemy hydrauliczne umożliwiają udźwig ładunku o masie od kilkuset do 1800 kg. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, widły do ładowarek Schaffer charakteryzują się prosta, intuicyjną obsługą oraz dużą niezawodnością, dzięki czemu ułatwią pracę zarówno w magazynie, jak i w gospodarstwie rolnym, przy rozładunku nawozów, materiału siewnego, pasz oraz wielu innych towarów składowanych na paletach.

Najważniejsze zalety wideł do palet

  • solidna, wzmocniona konstrukcja marki Schaffer,
  • niezawodny układ hydrauliczny umożliwiający wydajną i szybką pracę urządzenia,
  • maksymalny udźwig do 1800 kg,
  • długość wideł: 100/120 kg,
  • wyprofilowane specjalnie do podnoszenia różnego rodzaju ładunków,
  • możliwość instalacji do większości dostępnych na rynku ładowarek,
  • możliwy transport innych ładunków: słomy, siana lub kiszonek w gospodarstwie rolnym.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie do parametrów oraz rozwiązań konstrukcyjnych, w jakie wyposażane są widły paletowe Schaffer. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze osprzętu w pełni odpowiadającego Twoim wymaganiom.

2016-03-29

Widły do palet

Widły do palet
   
Długość: Udźwig:
100/120 cm 1200 kg
100/120 cm 1800 kg
   

 

STREFA DEALERA SPRZEDAŻ

SPRZEDAŻ

W sprawach sprzedaży dane znajdują się w zakładce "KONTAKT"

 

 

 

   

 

 

 

   

 

   

 

 

SERWIS

SERWIS

IMG_6270_v3.JPG

Kontakt

 

Tel. 56 640 00 67
serwis@ladowarkipasek.pl

 

Świadczone usługi

Naprawy maszyn rolniczych i budowlanych 
Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
Przeglądy serwisowe
Diagnostyka i naprawa układów hydraulicznych
Wymiana przegubów skrętnych w ładowarkach
Remonty silników
Diagnostyka przed zakupowa maszyny używanej
Montaż amortyzacji ramienia
Montaż klimatyzacji
Napełnianie kół glikolem – dociążenie maszyny
Przeróbki osprzętów
Wymiana opon
Usługa mobilna - dojazd do klienta
Usługa stacjonarna w siedzibie firmy
   
   

Serwis
Zapewniamy pełen zakres usług serwisowych, zarówno w trakcie, jak i po upływie okresu gwarancyjnego. Wykonujemy naprawy gwarancyjne, przeglądy serwisowe oraz naprawy pogwarancyjne i remonty wszystkich maszyn rolniczych - począwszy od ładowarek wszelkich marek, poprzez osprzęty, aż do ciągników. Służymy profesjonalnym doradztwem technicznym – również przy zakupie maszyny używanej. Wyznajemy zasadę „Nie kupuj kota w worku”. Chcemy dołożyć wszelkich starań, aby każdy właściciel ładowarki Schäffer był zadowolony ze swojej maszyny. Pamiętaj, że regularne czynności serwisowe, a w szczególności dbałość o układ hydrauliczny to warunek długoletniej i  bezawaryjnej pracy Twojej maszyny. 


Pracownicy serwisu
Pracownicy serwisu posiadają wysokie kwalifikacje poparte szkoleniami technicznymi producenta ładowarek Schäffer. Wyznacznikiem ich profesjonalizmu jest wieloletnie doświadczenie z zakresu obsługi i napraw ładowarek przegubowych oraz pozostałych maszyn rolniczych.


Części i materiały eksploatacyjne
Aby zapewnić bezawaryjną pracę Twojej maszyny, oferujemy pełną gamę części do wszystkich modeli ładowarek Schäffer – również tych najstarszych. Aby w jak największym stopniu zmniejszyć czas przestoju Twojej maszyny, oferujemy ekspresową dostawę części w 24 godziny. 


Warsztat i serwis mobilny 
Dysponując profesjonalnie wyposażonym warsztatem i doskonałym serwisem mobilnym, jesteśmy w stanie zdiagnozować i usunąć każdy problem techniczny oraz naprawić każdą awarię, również u klienta.