Chwytak do balotów i snopków

Schaffer zapewnia chwytak do każdych balotów. Niezależnie od ich wielkości czy kształtu. Został on zaprojektowany tak aby zwiększyć produktywność oraz bezpieczeństwo.Chwytaki do bel najwyższej jakości dla Twojego gospodarstwa – tylko u nas!

Chwytaki do beli i sianokiszonek

Jednym z urządzeń niezbędnych przy zbiorach słomy, siana czy transporcie sianokiszonek zwijanych w baloty są solidne i łatwe w obsłudze chwytaki do bel. Dzięki swojej niezawodnej, stalowej konstrukcji, umożliwiają one transportowanie beli siana lub słomy na duże odległości oraz niezwykle precyzyjne ustawianie ich w stogi lub na przyczepy. Łapy do balotów są również niezastąpione przy produkcji sianokiszonki, umożliwiając dostarczanie bali oraz ich ustawianie na owijarce. Specjalnie wyprofilowana konstrukcja chwytaków chroni niezwykle delikatne ładunki przed uszkodzeniami takimi jak rozdarcia folii czy siatek oplatających baloty. Chwytak do beli marki Schaffer został opracowany do najbardziej wymagających zadań i prac w gospodarstwie, co przejawia się w solidnej, wzmocnionej konstrukcji, łatwym sterowaniu oraz prostej i szybkiej obsłudze. Wyposażony w niezawodny system hydrauliczny chwytak do transportu, gwarantuje siłę ścisku dostosowaną do potrzeb, umożliwiając jednocześnie podnoszenie beli na duże wysokości. Chwytak do bel może zostać zamontowany bezpośrednio na ładowarce lub z przodu bądź z tyłu ciągnika. W naszej ofercie posiadamy chwytaki do wszystkich typów balotów, niezależnie od ich wielkości i kształtu. Oferowane chwytaki umożliwiają również transport i załadunek snopków w formie kostki, dzięki czemu niezależnie od sposobu składowania słomy lub siana, zyskujesz niezawodne wsparcie w codziennej pracy w gospodarstwie. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie do oferowanych przez nas chwytaków do transportu bel.

2016-03-29

Chwytak do balotów i snopków

Chwytak do bel i snopków
Wymiar bel Szerokość / Waga
0.90 - 1.80 m 1.00 m / 180 kg
1.00 - 1.80 m 1.80 m / 350 kg

 

STREFA DEALERA SPRZEDAŻ

SPRZEDAŻ

W sprawach sprzedaży dane znajdują się w zakładce "KONTAKT"

 

 

 

   

 

 

 

   

 

   

 

 

SERWIS

SERWIS

IMG_6270_v3.JPG

Kontakt

 

Tel. 56 640 00 67
serwis@ladowarkipasek.pl

 

Świadczone usługi

Naprawy maszyn rolniczych i budowlanych 
Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
Przeglądy serwisowe
Diagnostyka i naprawa układów hydraulicznych
Wymiana przegubów skrętnych w ładowarkach
Remonty silników
Diagnostyka przed zakupowa maszyny używanej
Montaż amortyzacji ramienia
Montaż klimatyzacji
Napełnianie kół glikolem – dociążenie maszyny
Przeróbki osprzętów
Wymiana opon
Usługa mobilna - dojazd do klienta
Usługa stacjonarna w siedzibie firmy
   
   

Serwis
Zapewniamy pełen zakres usług serwisowych, zarówno w trakcie, jak i po upływie okresu gwarancyjnego. Wykonujemy naprawy gwarancyjne, przeglądy serwisowe oraz naprawy pogwarancyjne i remonty wszystkich maszyn rolniczych - począwszy od ładowarek wszelkich marek, poprzez osprzęty, aż do ciągników. Służymy profesjonalnym doradztwem technicznym – również przy zakupie maszyny używanej. Wyznajemy zasadę „Nie kupuj kota w worku”. Chcemy dołożyć wszelkich starań, aby każdy właściciel ładowarki Schäffer był zadowolony ze swojej maszyny. Pamiętaj, że regularne czynności serwisowe, a w szczególności dbałość o układ hydrauliczny to warunek długoletniej i  bezawaryjnej pracy Twojej maszyny. 


Pracownicy serwisu
Pracownicy serwisu posiadają wysokie kwalifikacje poparte szkoleniami technicznymi producenta ładowarek Schäffer. Wyznacznikiem ich profesjonalizmu jest wieloletnie doświadczenie z zakresu obsługi i napraw ładowarek przegubowych oraz pozostałych maszyn rolniczych.


Części i materiały eksploatacyjne
Aby zapewnić bezawaryjną pracę Twojej maszyny, oferujemy pełną gamę części do wszystkich modeli ładowarek Schäffer – również tych najstarszych. Aby w jak największym stopniu zmniejszyć czas przestoju Twojej maszyny, oferujemy ekspresową dostawę części w 24 godziny. 


Warsztat i serwis mobilny 
Dysponując profesjonalnie wyposażonym warsztatem i doskonałym serwisem mobilnym, jesteśmy w stanie zdiagnozować i usunąć każdy problem techniczny oraz naprawić każdą awarię, również u klienta.