Wycinak do kiszonki

Ostrze wycinaka do kiszonki jest dostępne w kilku wersjach - faliste, karbowane lub gładkie. Górna część otwiera się na 850 mm.

Bogata oferta wycinaków do kiszonek Schaffer

Wykonany ze wzmocnionej stali wycinak umożliwia bezpośrednie pobieranie kiszonki z pryzmy. W naszej ofercie osprzęt rolniczy dostępny jest w kilku szerokościach roboczych, z możliwością wyposażenia w ostrze faliste, karbowane lub gładkie. Solidna konstrukcja wycinaka do kiszonki niemieckiej firmy Schaffer stanowi gwarancję bezpiecznego i długotrwałego użytkowania urządzenia. Wycinaki wybierają kiszonkę za pomocą dwóch siłowników hydraulicznych, zapewniających optymalny nacisk na pryzmę. Wycinanie materiału dzięki zastosowaniu odpowiednich ostrzy odbywa się z dużą precyzją, dzięki odpowiedniej ilości ostrzy i zębów. Dodatkową zaletą  jest ich gęste ustawienie, chroniące pobrany materiał przed rozsypaniem w trakcie odcinania oraz transportu. Dodatkowe wzmocnienia konstrukcji mają wpływ na zapewnienie odpowiedniej stabilizacji ładunku. 

Zalety wycinaka do kiszonek Schaffer

  • kompaktowa konstrukcja,
  • dedykowane rozwiązanie do pobierania kiszonki wprost z pryzmy i jej bezpiecznego transportu,
  • wysoka jakość wykonania, gwarantująca wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie w gospodarstwie rolnym,
  • efektywna, sprawna i niezawodna maszyna – gwarancja optymalnego docisku ostrzy za sprawą wydajnego systemu hydraulicznego,
  • trwałe i wytrzymałe ostrza wycinaka do kiszonki, umożliwiające precyzyjne wycinanie kiszonek,
  • duża ilość zębów, zapobiegająca wysypywaniu się kiszonki w trakcie transportu,
  • wzmocniona konstrukcja dla zapewnienia odpowiedniej stabilizacji przewożonego ładunku.

Maszyny rolnicze od Schaffer Pasek – gwarancja jakości

Obecnie rolnictwo nieustannie się rozwija – znaczącą rolę zaczyna odgrywać w nim mechanizacja. Zastosowanie profesjonalnych urządzeń w gospodarstwach pozwala bowiem zastąpić wiele prac ręcznych, które wymagały wzmożonego wysiłku fizycznego. Jednym z przykładów maszyn rolniczych, które wyręczają w pracy człowieka, jest właśnie wycinak do kiszonki. Jako doświadczona firma oferujemy swoim Klientom sprawdzony sprzęt tego typu. Dzięki jego zastosowaniu prace związane z transportem kiszonki do obory czy wozu paszowego trwają znacznie krócej; urządzenie pozwala również uniknąć strat towaru. Wymienne ostrza pozwalają ponadto na dopasowanie sprzętu do wymagań Klienta. Kładąc nacisk na jakość produktów, oferujemy wycinaki od renomowanego niemieckiego producenta. Zostały one stworzone z dbałością o każdy detal. W przypadku pytań związanych z asortymentem pozostajemy do dyspozycji zainteresowanych. 

2016-03-29

Wycinak do kiszonki

 

Wycinak do kiszonki
   
Szerokość: Pojemność:
1,20 m 600 l
1,40 m 800 l
1,50 m 900 l
1,60 m 1000 l
1,80 m 1150 l
2,00 m 1250 l
2,20 m 1400 l

 

STREFA DEALERA SPRZEDAŻ

SPRZEDAŻ

W sprawach sprzedaży dane znajdują się w zakładce "KONTAKT"

 

 

 

   

 

 

 

   

 

   

 

 

SERWIS

SERWIS

IMG_6270_v3.JPG

Kontakt

 

Tel. 56 640 00 67
serwis@ladowarkipasek.pl

 

Świadczone usługi

Naprawy maszyn rolniczych i budowlanych 
Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
Przeglądy serwisowe
Diagnostyka i naprawa układów hydraulicznych
Wymiana przegubów skrętnych w ładowarkach
Remonty silników
Diagnostyka przed zakupowa maszyny używanej
Montaż amortyzacji ramienia
Montaż klimatyzacji
Napełnianie kół glikolem – dociążenie maszyny
Przeróbki osprzętów
Wymiana opon
Usługa mobilna - dojazd do klienta
Usługa stacjonarna w siedzibie firmy
   
   

Serwis
Zapewniamy pełen zakres usług serwisowych, zarówno w trakcie, jak i po upływie okresu gwarancyjnego. Wykonujemy naprawy gwarancyjne, przeglądy serwisowe oraz naprawy pogwarancyjne i remonty wszystkich maszyn rolniczych - począwszy od ładowarek wszelkich marek, poprzez osprzęty, aż do ciągników. Służymy profesjonalnym doradztwem technicznym – również przy zakupie maszyny używanej. Wyznajemy zasadę „Nie kupuj kota w worku”. Chcemy dołożyć wszelkich starań, aby każdy właściciel ładowarki Schäffer był zadowolony ze swojej maszyny. Pamiętaj, że regularne czynności serwisowe, a w szczególności dbałość o układ hydrauliczny to warunek długoletniej i  bezawaryjnej pracy Twojej maszyny. 


Pracownicy serwisu
Pracownicy serwisu posiadają wysokie kwalifikacje poparte szkoleniami technicznymi producenta ładowarek Schäffer. Wyznacznikiem ich profesjonalizmu jest wieloletnie doświadczenie z zakresu obsługi i napraw ładowarek przegubowych oraz pozostałych maszyn rolniczych.


Części i materiały eksploatacyjne
Aby zapewnić bezawaryjną pracę Twojej maszyny, oferujemy pełną gamę części do wszystkich modeli ładowarek Schäffer – również tych najstarszych. Aby w jak największym stopniu zmniejszyć czas przestoju Twojej maszyny, oferujemy ekspresową dostawę części w 24 godziny. 


Warsztat i serwis mobilny 
Dysponując profesjonalnie wyposażonym warsztatem i doskonałym serwisem mobilnym, jesteśmy w stanie zdiagnozować i usunąć każdy problem techniczny oraz naprawić każdą awarię, również u klienta.