Łyżki do ładowarek

Szeroki zakres prac ziemnych, rolniczych, budowlanych, magazynowych oraz wielu innych, umożliwiają wysokiej klasy łyżki do ładowarek teleskopowych Schaffer. Oferowana przez niemieckiego producenta gama osprzętu, jakim są łyżki, umożliwia dobór łychy do preferowanego przez Ciebie charakteru robót, np. przy wykorzystaniu maszyn budowlanych. W tej kategorii znajdziesz bogaty wybór łyżek ładowarkowych o wzmocnionej budowie i różnych pojemnościach. Do wyboru mamy zarówno elementy z gładkim brzegiem, jak łyżki i wyposażone w dowolnego rodzaju zęby, przystosowane do wykonywania specjalistycznych prac na placu budowy, w składzie opału, na złomowisku czy w gospodarstwie. W naszej ofercie posiadamy m.in. pojemne i wytrzymałe łyżki objętościowe, dedykowane ładowaniu materiałów sypkich ze szczególnym uwzględnieniem piasku, trocin, nawozów, węgla, gruzu oraz innych materiałów. W sprzedaży mamy również solidnie wykonane, stalowe łyżki do ładowarki wykorzystywane do prac ziemnych oraz podnoszenia ciężkich ładunków. Oferujemy także specjalny osprzęt do wysokiego załadunku, o odpowiednio wyprofilowanej konstrukcji łyżek do ładowarek. Uzupełnieniem naszej oferty handlowej są łyżki z frezem ruchomym oraz nieruchomym, stosowane przy załadunku paszy.

Krokodyle do ładowarek i łyżki

Oprócz standardowych łyżek do ładowarki, jako oficjalny dystrybutor osprzętu niemieckiej marki Schaffer, posiadamy w sprzedaży także solidne i niezawodne łyżki krokodyle do ładowarek kołowych. To specjalna gama łyżek szczękowych, umożliwiających dodatkowy docisk nabieranego materiału za pomocą szczęki hydraulicznej. Stosuje się je w celu bezpiecznego i stabilnego transportu sypkich materiałów, płodów rolnych czy złomu. Wszystkie krokodyle oraz łyżki do ładowarki wykonane zostały ze wzmocnionej stali i wyposażone w niezawodny, prosty w obsłudze system sterowania hydraulicznego. Podwyższona wytrzymałość oraz doskonała ergonomia użytkowania każdej łyżki czynią osprzęt do ładowarek marki Schaffer najlepszym wyborem do Twojego gospodarstwa lub przedsiębiorstwa.

Łyżki i Łyżko-krokodyle

Łyżka 4 w 1 2016-03-29 Łyżka 4 w 1

Wzmocniona Łyżka 4 w 1 z możliwością otwarcia do 670 mm. Opcjonalnie dostępna z zębami.

Łyżka do materiałów ciężkich oraz pracy w ziemi, opcjonalnie dostępna z zębami.

Owalna łyżka do materiałów ciężkich oraz pracy w ziemi. Opcjonalnie dostępna z zębami.

 Lekka łyżka o większej pojemności niż łyżka do ziemi, przystosowana do przenoszenia ziarna, sztucznego nawozu, gruzu itp.

Łyżka o zwiększonym punkcie wysypu. Zalecamy używać z dodatkowym dociążeniem maszyny.

Łyżka z dociskiem 2016-03-29 Łyżka z dociskiem

Narzędzie uniwersalne. Chwytak może zostać łatwo doposażony.

Wszechstronny chwytak do kiszonki, świetnie nadający się również jako łyżka.

Multishovel XXL 2016-03-29 Multishovel XXL

Wszechstronny chwytak do kiszonki XXL, świetnie nadający się również jako łyżka.

Łyżka do kiszonki XXL, przeznaczona dla dużych maszyn.

Łyżka dostępna z hydrauliczną lub zamontowaną na stałe głowicą obrotową bębna frezującego.

Idealna do automatycznego podawania paszy. Łyżka może podawać paszę zarówno z prawej jak i lewej strony, zależnie od ustawienia obrotu śruby. Prędkość uzalezniona jest od ilości dostarczanego oleju/obrotów silnika. Wymaga 1x złącze DW.

STREFA DEALERA SPRZEDAŻ

SPRZEDAŻ

W sprawach sprzedaży dane znajdują się w zakładce "KONTAKT"

 

 

 

   

 

 

 

   

 

   

 

 

SERWIS

SERWIS

IMG_6270_v3.JPG

Kontakt

 

Tel. 56 640 00 67
serwis@ladowarkipasek.pl

 

Świadczone usługi

Naprawy maszyn rolniczych i budowlanych 
Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
Przeglądy serwisowe
Diagnostyka i naprawa układów hydraulicznych
Wymiana przegubów skrętnych w ładowarkach
Remonty silników
Diagnostyka przed zakupowa maszyny używanej
Montaż amortyzacji ramienia
Montaż klimatyzacji
Napełnianie kół glikolem – dociążenie maszyny
Przeróbki osprzętów
Wymiana opon
Usługa mobilna - dojazd do klienta
Usługa stacjonarna w siedzibie firmy
   
   

Serwis
Zapewniamy pełen zakres usług serwisowych, zarówno w trakcie, jak i po upływie okresu gwarancyjnego. Wykonujemy naprawy gwarancyjne, przeglądy serwisowe oraz naprawy pogwarancyjne i remonty wszystkich maszyn rolniczych - począwszy od ładowarek wszelkich marek, poprzez osprzęty, aż do ciągników. Służymy profesjonalnym doradztwem technicznym – również przy zakupie maszyny używanej. Wyznajemy zasadę „Nie kupuj kota w worku”. Chcemy dołożyć wszelkich starań, aby każdy właściciel ładowarki Schäffer był zadowolony ze swojej maszyny. Pamiętaj, że regularne czynności serwisowe, a w szczególności dbałość o układ hydrauliczny to warunek długoletniej i  bezawaryjnej pracy Twojej maszyny. 


Pracownicy serwisu
Pracownicy serwisu posiadają wysokie kwalifikacje poparte szkoleniami technicznymi producenta ładowarek Schäffer. Wyznacznikiem ich profesjonalizmu jest wieloletnie doświadczenie z zakresu obsługi i napraw ładowarek przegubowych oraz pozostałych maszyn rolniczych.


Części i materiały eksploatacyjne
Aby zapewnić bezawaryjną pracę Twojej maszyny, oferujemy pełną gamę części do wszystkich modeli ładowarek Schäffer – również tych najstarszych. Aby w jak największym stopniu zmniejszyć czas przestoju Twojej maszyny, oferujemy ekspresową dostawę części w 24 godziny. 


Warsztat i serwis mobilny 
Dysponując profesjonalnie wyposażonym warsztatem i doskonałym serwisem mobilnym, jesteśmy w stanie zdiagnozować i usunąć każdy problem techniczny oraz naprawić każdą awarię, również u klienta.