Ogumienie

 

   

Profil AS Farmer: 

Ten profil ogumienia nadaje się do różnych zadań. Bardzo często pojawia się jako standard ładowarek Schäffer.  Profil AS jest odpowiedni do wielu podłoży, przesyła duże siły trakcji i zapewnia bardzo dobrą skuteczność samooczyszczania. Najlepszym rozwiązaniem jest zwłaszcza na terenach grząskich.

Profil SKD: 

Profil SKD jest odpowiedni do wszystkich zastosowań budowlanych. Sprawdza się nawet, jeśli ładowarka porusza się głównie na gładkich powierzchniach betonowych. Profil jest bardzo odporny na zużycie. Jednocześnie ma bardzo pozytywny wpływ na stabilność ładowarki.

Profil MPT:

Jest to wielofunkcyjny typ ogumienia. Idealnie nadaje się do gładkich nawierzchni betonowych, jak również sypkich gruntów ornych. Profil zapewnia wysoką przyczepność na wszystkich nawierzchniach. Jest bardzo odporny na ścieranie. Nadaje się do korzystania na drogach publicznych.

Profil All ground :

Szczególnie nadaje się do delikatnych nawierzchni takich jak trawnik, łąka lub piasek. Wybierając profil All ground można być spokojnym o bezpieczeństwo nawierzchni oraz wysoką stabilność ładowarki.

Profil Multi Trac:

Jeśli najbardziej zależy Ci na ochronie nawierzchni Multi Trac jest najlepszym wyborem. Specyficzna budowa skierowana głównie dla ogrodnictwa, czy miejsc takich jak pola golfowe. Szerokie koła zmniejszają nacisk na podłoże do minimum.

 

Profil TELE-HD (Heavy Duty):

Specjalne zadania wymagają specjalnych opon. Opony na ładowarkach teleskopowych muszą wykazywać się wysoką jakością, szerokością oraz stabilnym kontaktem z powierzchnią. Przekątne rozłożenie masy zostało zaprojektowane aby spełniać te wymagania. Profil HD przesyła duże siły trakcji i jest bardzo odporny na ścieranie. Ogumienie wykazuje się też doskonałą właściwością samooczyszczania.

PG7 profil: 

Profil PG7 jest używany głównie w przemyśle budowlanym. Opony gwarantują doskonałą przyczepność na nieutwardzonych powierzchniach takich jak np. gruz lub na skalistych powierzchniach nie wpływając na komfort jazdy.

 

STREFA DEALERA SPRZEDAŻ

SPRZEDAŻ

W sprawach sprzedaży dane znajdują się w zakładce "KONTAKT"

 

 

 

   

 

 

 

   

 

   

 

 

SERWIS

SERWIS

IMG_6270_v3.JPG

Kontakt

 

Tel. 56 640 00 67
serwis@ladowarkipasek.pl

 

Świadczone usługi

Naprawy maszyn rolniczych i budowlanych 
Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
Przeglądy serwisowe
Diagnostyka i naprawa układów hydraulicznych
Wymiana przegubów skrętnych w ładowarkach
Remonty silników
Diagnostyka przed zakupowa maszyny używanej
Montaż amortyzacji ramienia
Montaż klimatyzacji
Napełnianie kół glikolem – dociążenie maszyny
Przeróbki osprzętów
Wymiana opon
Usługa mobilna - dojazd do klienta
Usługa stacjonarna w siedzibie firmy
   
   

Serwis
Zapewniamy pełen zakres usług serwisowych, zarówno w trakcie, jak i po upływie okresu gwarancyjnego. Wykonujemy naprawy gwarancyjne, przeglądy serwisowe oraz naprawy pogwarancyjne i remonty wszystkich maszyn rolniczych - począwszy od ładowarek wszelkich marek, poprzez osprzęty, aż do ciągników. Służymy profesjonalnym doradztwem technicznym – również przy zakupie maszyny używanej. Wyznajemy zasadę „Nie kupuj kota w worku”. Chcemy dołożyć wszelkich starań, aby każdy właściciel ładowarki Schäffer był zadowolony ze swojej maszyny. Pamiętaj, że regularne czynności serwisowe, a w szczególności dbałość o układ hydrauliczny to warunek długoletniej i  bezawaryjnej pracy Twojej maszyny. 


Pracownicy serwisu
Pracownicy serwisu posiadają wysokie kwalifikacje poparte szkoleniami technicznymi producenta ładowarek Schäffer. Wyznacznikiem ich profesjonalizmu jest wieloletnie doświadczenie z zakresu obsługi i napraw ładowarek przegubowych oraz pozostałych maszyn rolniczych.


Części i materiały eksploatacyjne
Aby zapewnić bezawaryjną pracę Twojej maszyny, oferujemy pełną gamę części do wszystkich modeli ładowarek Schäffer – również tych najstarszych. Aby w jak największym stopniu zmniejszyć czas przestoju Twojej maszyny, oferujemy ekspresową dostawę części w 24 godziny. 


Warsztat i serwis mobilny 
Dysponując profesjonalnie wyposażonym warsztatem i doskonałym serwisem mobilnym, jesteśmy w stanie zdiagnozować i usunąć każdy problem techniczny oraz naprawić każdą awarię, również u klienta.