Kosiarka nożycowa

Czysto ścina trawę za pomocą sterowanego hydraulicznie podwójnego ostrza. Kąt ostrzy tnących może być ustawiony tak aby bez problemu przycinać zbocza a nawet małe żywopłoty. Ładowarka musi być wyposażona w wolny powrót oraz chłodnicę oleju.

Kosiarki nożycowe producenta Schaffer

Możliwość szybkiego i precyzyjnego koszenia użytków zielonych: łąk, trawników i poboczy, to tylko niektóre z wielu zastosowań, jakimi charakteryzują się kosiarki nożycowe. Wysoka jakość zastosowanych komponentów oraz przemyślana konstrukcja niemieckiej marki Schaffer sprawiają, że każda kosiarka nożycowa z naszej oferty w pełni odpowie na oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Maszyna wyposażona jest w podwójne hydrauliczne ostrze, zapewniające doskonałą precyzję cięcia. Jednocześnie, jakość pozyskiwanej w ten sposób zielonki jest bardzo wysoka. Dzięki płynnej regulacji kąta nachylenia, powierzchnia tnąca może zostać wykorzystana nie tylko do wykaszania terenów płaskich, ale również nierówności, skarp i żywopłotów. Oferowana kosiarka nożycowa wyróżnia się prostą i niezawodną konstrukcją, której integralnym elementem jest system odchylający ostrze w momencie natrafienia na przeszkodę. Zastosowanie systemu zabezpieczającego pozwala chronić ostrza i poszczególne części maszyny, przedłużając w ten sposób ich żywotność. Dostępne w naszej ofercie kosiarki nożycowe do ładowarek znajdują liczne zastosowania m.in. w gospodarstwach rolnych, firmach zajmujących się pielęgnacją zieleni i ogrodów, a także w miejskich przedsiębiorstwach komunalnych oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest niezawodna i prosta w obsłudze technologia do przycinania traw, zboczy, żywopłotów czy drzew. Oferta obejmuje maszyny o dwóch szerokościach zespołu roboczego: 1,5 oraz 1,9 m.

2016-03-29

Kosiarka nożycowa

Dane techniczne:
Szerokość: Waga:
1,5 m 195 kg
1,9 m 215 kg
   
   

 

STREFA DEALERA SPRZEDAŻ

SPRZEDAŻ

  Ładowarki rolnicze (czerwone) - podział na obszary:   Ładowarki budowlane i komunalne (żółte) - cała Polska:

Marcin Żołądek

662 018 200 
marcin.zoladek@ladowarkipasek.pl

 

Marcin Durmowicz

514 511 026
marcin.durmowicz@ladowarkipasek.pl

Grzegorz Nowakowski

604 528 200
grzegorz.nowakowski@ladowarkipasek.pl

 

 

Adam Maćkiewicz

604 528 300
adam.mackiewicz@ladowarkipasek.pl

 

 

 

SERWIS

SERWIS

IMG_6270_v3.JPG

Kontakt

Michał Socha

Tel. 604 538 138
Tel. 56 640 00 67
serwis@ladowarkipasek.pl

 

Świadczone usługi

Naprawy maszyn rolniczych i budowlanych 
Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
Przeglądy serwisowe
Diagnostyka i naprawa układów hydraulicznych
Wymiana przegubów skrętnych w ładowarkach
Remonty silników
Diagnostyka przed zakupowa maszyny używanej
Montaż amortyzacji ramienia
Montaż klimatyzacji
Napełnianie kół glikolem – dociążenie maszyny
Przeróbki osprzętów
Wymiana opon
Usługa mobilna - dojazd do klienta
Usługa stacjonarna w siedzibie firmy
   
   

Serwis
Zapewniamy pełen zakres usług serwisowych, zarówno w trakcie, jak i po upływie okresu gwarancyjnego. Wykonujemy naprawy gwarancyjne, przeglądy serwisowe oraz naprawy pogwarancyjne i remonty wszystkich maszyn rolniczych - począwszy od ładowarek wszelkich marek, poprzez osprzęty, aż do ciągników. Służymy profesjonalnym doradztwem technicznym – również przy zakupie maszyny używanej. Wyznajemy zasadę „Nie kupuj kota w worku”. Chcemy dołożyć wszelkich starań, aby każdy właściciel ładowarki Schäffer był zadowolony ze swojej maszyny. Pamiętaj, że regularne czynności serwisowe, a w szczególności dbałość o układ hydrauliczny to warunek długoletniej i  bezawaryjnej pracy Twojej maszyny. 


Pracownicy serwisu
Pracownicy serwisu posiadają wysokie kwalifikacje poparte szkoleniami technicznymi producenta ładowarek Schäffer. Wyznacznikiem ich profesjonalizmu jest wieloletnie doświadczenie z zakresu obsługi i napraw ładowarek przegubowych oraz pozostałych maszyn rolniczych.


Części i materiały eksploatacyjne
Aby zapewnić bezawaryjną pracę Twojej maszyny, oferujemy pełną gamę części do wszystkich modeli ładowarek Schäffer – również tych najstarszych. Aby w jak największym stopniu zmniejszyć czas przestoju Twojej maszyny, oferujemy ekspresową dostawę części w 24 godziny. 


Warsztat i serwis mobilny 
Dysponując profesjonalnie wyposażonym warsztatem i doskonałym serwisem mobilnym, jesteśmy w stanie zdiagnozować i usunąć każdy problem techniczny oraz naprawić każdą awarię, również u klienta.