Kosiarka nożycowa

Czysto ścina trawę za pomocą sterowanego hydraulicznie podwójnego ostrza. Kąt ostrzy tnących może być ustawiony tak aby bez problemu przycinać zbocza a nawet małe żywopłoty. Ładowarka do tego rodzaju kosiarki musi być wyposażona w wolny powrót oraz chłodnicę oleju.

Kosiarki nożycowe producenta Schaffer

Możliwość szybkiego i precyzyjnego koszenia użytków zielonych: łąk, trawników i poboczy, to tylko niektóre z wielu zastosowań, jakimi charakteryzują się kosiarki nożycowe. Wysoka jakość zastosowanych komponentów oraz przemyślana konstrukcja niemieckiej marki Schaffer sprawiają, że każda kosiarka nożycowa z naszej oferty w pełni odpowie na oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Maszyna, zwana też kosiarką listwową, wyposażona jest w podwójne hydrauliczne ostrze, zapewniające doskonałą precyzję cięcia. Jednocześnie, jakość pozyskiwanej w ten sposób zielonki jest bardzo wysoka. Dzięki płynnej regulacji kąta nachylenia, powierzchnia tnąca może zostać wykorzystana nie tylko do wykaszania terenów płaskich, ale również nierówności, skarp i żywopłotów. Oferowana kosiarka nożycowa wyróżnia się prostą i niezawodną konstrukcją, której integralnym elementem jest system odchylający ostrze w momencie natrafienia na przeszkodę w trakcie koszenia. Zastosowanie systemu zabezpieczającego pozwala chronić ostrza i poszczególne części maszyny, przedłużając w ten sposób ich żywotność. Dostępne w naszej ofercie kosiarki nożycowe do ładowarek znajdują liczne zastosowania m.in. w gospodarstwach rolnych, firmach zajmujących się pielęgnacją zieleni i ogrodów, a także w miejskich przedsiębiorstwach komunalnych oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest niezawodna i prosta w obsłudze technologia do przycinania traw, zboczy, żywopłotów czy drzew. Oferta obejmuje maszyny listowe o dwóch szerokościach zespołu roboczego: 1,5 oraz 1,9 m. Urządzenia do koszenia nawet najbardziej wymagających powierzchni - sprawdź naszą ofertę!

Kosiarka listwowa - produkt wysokiej jakości od Schaffer

Dobór odpowiedniego sprzętu do koszenia jest bardzo istotny. Przy podejmowaniu ostatecznej decyzji warto wziąć pod uwagę nie tylko powierzchnię pracy, park maszynowy gospodarstwa rolnego lub przedsiębiorstwa czy możliwości finansowe kupującego. Dużą rolę odgrywa też producent maszyny i sklep, w którym jest ona oferowana. Proponowane przez nas kosiarki nożycowe listowe to gwarancja najwyższej jakości i zachowania wszelkich standardów bezpieczeństwa podczas ich produkcji. Wiemy, że tego typu urządzenia muszą sprawdzać się przy koszeniu nawet na trudnych terenach, więc sprowadzamy jedynie sprawdzone i godne zaufania sprzęty. Dzięki temu ich użytkownicy mogą cieszyć się długą żywotnością produktów. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów rozbudowanej oferty. 

2016-03-29

Kosiarka nożycowa

Dane techniczne:
Szerokość: Waga:
1,5 m 195 kg
1,9 m 215 kg
   
   

 

STREFA DEALERA SPRZEDAŻ

SPRZEDAŻ

W sprawach sprzedaży dane znajdują się w zakładce "KONTAKT"

 

 

 

   

 

 

 

   

 

   

 

 

SERWIS

SERWIS

IMG_6270_v3.JPG

Kontakt

 

Tel. 56 640 00 67
serwis@ladowarkipasek.pl

 

Świadczone usługi

Naprawy maszyn rolniczych i budowlanych 
Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
Przeglądy serwisowe
Diagnostyka i naprawa układów hydraulicznych
Wymiana przegubów skrętnych w ładowarkach
Remonty silników
Diagnostyka przed zakupowa maszyny używanej
Montaż amortyzacji ramienia
Montaż klimatyzacji
Napełnianie kół glikolem – dociążenie maszyny
Przeróbki osprzętów
Wymiana opon
Usługa mobilna - dojazd do klienta
Usługa stacjonarna w siedzibie firmy
   
   

Serwis
Zapewniamy pełen zakres usług serwisowych, zarówno w trakcie, jak i po upływie okresu gwarancyjnego. Wykonujemy naprawy gwarancyjne, przeglądy serwisowe oraz naprawy pogwarancyjne i remonty wszystkich maszyn rolniczych - począwszy od ładowarek wszelkich marek, poprzez osprzęty, aż do ciągników. Służymy profesjonalnym doradztwem technicznym – również przy zakupie maszyny używanej. Wyznajemy zasadę „Nie kupuj kota w worku”. Chcemy dołożyć wszelkich starań, aby każdy właściciel ładowarki Schäffer był zadowolony ze swojej maszyny. Pamiętaj, że regularne czynności serwisowe, a w szczególności dbałość o układ hydrauliczny to warunek długoletniej i  bezawaryjnej pracy Twojej maszyny. 


Pracownicy serwisu
Pracownicy serwisu posiadają wysokie kwalifikacje poparte szkoleniami technicznymi producenta ładowarek Schäffer. Wyznacznikiem ich profesjonalizmu jest wieloletnie doświadczenie z zakresu obsługi i napraw ładowarek przegubowych oraz pozostałych maszyn rolniczych.


Części i materiały eksploatacyjne
Aby zapewnić bezawaryjną pracę Twojej maszyny, oferujemy pełną gamę części do wszystkich modeli ładowarek Schäffer – również tych najstarszych. Aby w jak największym stopniu zmniejszyć czas przestoju Twojej maszyny, oferujemy ekspresową dostawę części w 24 godziny. 


Warsztat i serwis mobilny 
Dysponując profesjonalnie wyposażonym warsztatem i doskonałym serwisem mobilnym, jesteśmy w stanie zdiagnozować i usunąć każdy problem techniczny oraz naprawić każdą awarię, również u klienta.