Zamiatarka

Zamiatarka  do ładowarki bez zbiornika na kurz; mechaniczne lub hydrauliczne opróżnianie, wyposażona w narzędzie, jakim jest szczotka.Opcjonalnie dostępna ze zbiornikiem wody, hydraulicznym ustawieniem kąta, dyszami rozpylającymi oraz szczotką montowaną z boku. Zamiatarki najwyższej jakości - tylko u nas.

Wysokiej jakości zamiatarka do ładowarki

Jednym z najpopularniejszych typów osprzętu do ładowarek są zamiatarki hydrauliczne. Tego rodzaju konstrukcje wyposażone są w specjalne szczotki, charakteryzują się dużą powierzchnią roboczą oraz pozwalają na szybkie i niezwykle precyzyjne zamiatanie terenu. Urządzenie przystosowane jest do pracy zarówno pod dachem, jak i na otwartej przestrzeni, gwarantując optymalne warunki czyszczenia.

Zakres zastosowań tego typu osprzętu jest niezwykle szeroki: począwszy od pracy na placach budowy, poprzez czynności wykonywane w gospodarstwie rolnym lub domowym, aż po szereg usług komunalnych, takich jak zamiatanie ulic, chodników, ścieżek czy alejek za pomocą zamontowanych w urządzeniu szczotek. Kompaktowa budowa urządzenia, jakim jest zamiatarka, pozwala na jego szybki montaż do ładowarki, bez konieczności stosowania dodatkowych elementów i narzędzi. Dostępne w tej kategorii zamiatarki to maszyny wydajne, opcjonalnie wyposażone w zbiornik na wodę i nieczystości. Dzięki temu czyszczenie komunalne i przemysłowe stanie się jeszcze szybsze i bardziej wydajne. Zebrane w zbiorniku nieczystości mogą być usuwane na samochód lub do podstawionego do zamiatarki kontenera. Segmentowa konstrukcja szczotek zastosowanych do budowy sprzętu znacznie ułatwia i przyspiesza proces zamiatania, dzięki czemu maszyna jest w stanie czyścić duże powierzchnie w stosunkowo niedługim czasie. Oferowane przez nas zamiatarki współpracują z większością dostępnych na rynku ładowarek podobnych technologii, dzięki czemu ich podłączenie do posiadanego przez Ciebie modelu maszyny nie powinno być jakimkolwiek problemem. Schaffer Pasek - poznaj ofertę naszych zamiatarek, w których każda szczotka działa bez zarzutów!

2016-03-29

Zamiatarka

Zamiatarka
 
Bez zbiornika zbierającego nieczystości
Szerokość: Zamiatarka: Waga:
1,50 m 520 mm 260 kg
1,80 m 520 mm 290 kg
2,10 m 520 mm 310 kg
2,30 m 520 mm 330 kg
 
 
Ze zbiornikiem zbierjącym nieczystości
Szerokość: Zamiatarka: Waga:
1,50 m 520 mm 360 kg
1,80 m 520 mm 390 kg
2,10 m 520 mm 410 kg
2,30 m 520 mm 430 kg

 

STREFA DEALERA SPRZEDAŻ

SPRZEDAŻ

W sprawach sprzedaży dane znajdują się w zakładce "KONTAKT"

 

 

 

   

 

 

 

   

 

   

 

 

SERWIS

SERWIS

IMG_6270_v3.JPG

Kontakt

 

Tel. 56 640 00 67
serwis@ladowarkipasek.pl

 

Świadczone usługi

Naprawy maszyn rolniczych i budowlanych 
Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
Przeglądy serwisowe
Diagnostyka i naprawa układów hydraulicznych
Wymiana przegubów skrętnych w ładowarkach
Remonty silników
Diagnostyka przed zakupowa maszyny używanej
Montaż amortyzacji ramienia
Montaż klimatyzacji
Napełnianie kół glikolem – dociążenie maszyny
Przeróbki osprzętów
Wymiana opon
Usługa mobilna - dojazd do klienta
Usługa stacjonarna w siedzibie firmy
   
   

Serwis
Zapewniamy pełen zakres usług serwisowych, zarówno w trakcie, jak i po upływie okresu gwarancyjnego. Wykonujemy naprawy gwarancyjne, przeglądy serwisowe oraz naprawy pogwarancyjne i remonty wszystkich maszyn rolniczych - począwszy od ładowarek wszelkich marek, poprzez osprzęty, aż do ciągników. Służymy profesjonalnym doradztwem technicznym – również przy zakupie maszyny używanej. Wyznajemy zasadę „Nie kupuj kota w worku”. Chcemy dołożyć wszelkich starań, aby każdy właściciel ładowarki Schäffer był zadowolony ze swojej maszyny. Pamiętaj, że regularne czynności serwisowe, a w szczególności dbałość o układ hydrauliczny to warunek długoletniej i  bezawaryjnej pracy Twojej maszyny. 


Pracownicy serwisu
Pracownicy serwisu posiadają wysokie kwalifikacje poparte szkoleniami technicznymi producenta ładowarek Schäffer. Wyznacznikiem ich profesjonalizmu jest wieloletnie doświadczenie z zakresu obsługi i napraw ładowarek przegubowych oraz pozostałych maszyn rolniczych.


Części i materiały eksploatacyjne
Aby zapewnić bezawaryjną pracę Twojej maszyny, oferujemy pełną gamę części do wszystkich modeli ładowarek Schäffer – również tych najstarszych. Aby w jak największym stopniu zmniejszyć czas przestoju Twojej maszyny, oferujemy ekspresową dostawę części w 24 godziny. 


Warsztat i serwis mobilny 
Dysponując profesjonalnie wyposażonym warsztatem i doskonałym serwisem mobilnym, jesteśmy w stanie zdiagnozować i usunąć każdy problem techniczny oraz naprawić każdą awarię, również u klienta.