Zamiatarka

Zamiatarka bez zbiornika na kurz; mechaniczne lub hydrauliczne opróżnianie. Opcjonalnie dostępna ze zbiornikiem wody, hydraulicznym ustawieniem kąta, dyszami rozpylającymi oraz szczotkąmontowaną z boku.

Wysokiej jakości zamiatarka do ładowarki

Jednym z najpopularniejszych typów osprzętu do ładowarek są zamiatarki hydrauliczne. Tego rodzaju konstrukcje charakteryzują się dużą powierzchnią roboczą oraz pozwalają na szybkie i niezwykle precyzyjne zamiatanie terenu. Urządzenie przystosowane jest do pracy zarówno pod dachem, jak i na otwartej przestrzeni, gwarantując optymalne warunki czyszczenia.

Zakres zastosowań tego typu osprzętu jest niezwykle szeroki: począwszy od pracy na placach budowy, poprzez czynności wykonywane w gospodarstwie rolnym lub domowym, aż po szereg usług komunalnych, takich jak zamiatanie ulic, chodników, ścieżek czy alejek. Kompaktowa budowa urządzenia pozwala na jego szybki montaż do ładowarki, bez konieczności stosowania dodatkowych elementów i narzędzi. Dostępne w tej kategorii zamiatarki to maszyny wydajne, opcjonalnie wyposażone w zbiornik na wodę i nieczystości. Dzięki temu czyszczenie komunalne i przemysłowe stanie się jeszcze szybsze i bardziej wydajne. Zebrane w zbiorniku nieczystości mogą być usuwane na samochód lub do podstawionego kontenera. Segmentowa konstrukcja szczotek zastosowanych do budowy sprzętu znacznie ułatwia i przyspiesza proces zamiatania, dzięki czemu maszyna jest w stanie czyścić duże powierzchnie w stosunkowo niedługim czasie. Oferowane przez nas zamiatarki współpracują z większością dostępnych na rynku ładowarek, dzięki czemu ich podłączenie do posiadanego przez Ciebie modelu maszyny nie powinno być jakimkolwiek problemem.

2016-03-29

Zamiatarka

Zamiatarka
 
Bez zbiornika zbierającego nieczystości
Szerokość: Zamiatarka: Waga:
1,50 m 520 mm 260 kg
1,80 m 520 mm 290 kg
2,10 m 520 mm 310 kg
2,30 m 520 mm 330 kg
 
 
Ze zbiornikiem zbierjącym nieczystości
Szerokość: Zamiatarka: Waga:
1,50 m 520 mm 360 kg
1,80 m 520 mm 390 kg
2,10 m 520 mm 410 kg
2,30 m 520 mm 430 kg

 

STREFA DEALERA SPRZEDAŻ

SPRZEDAŻ

  Ładowarki rolnicze (czerwone) - podział na obszary:   Ładowarki budowlane i komunalne (żółte) - cała Polska:

Marcin Żołądek

662 018 200 
marcin.zoladek@ladowarkipasek.pl

 

Marcin Durmowicz

514 511 026
marcin.durmowicz@ladowarkipasek.pl

Grzegorz Nowakowski

604 528 200
grzegorz.nowakowski@ladowarkipasek.pl

 

 

Adam Maćkiewicz

604 528 300
adam.mackiewicz@ladowarkipasek.pl

 

 

 

SERWIS

SERWIS

IMG_6270_v3.JPG

Kontakt

Michał Socha

Tel. 604 538 138
Tel. 56 640 00 67
serwis@ladowarkipasek.pl

 

Świadczone usługi

Naprawy maszyn rolniczych i budowlanych 
Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
Przeglądy serwisowe
Diagnostyka i naprawa układów hydraulicznych
Wymiana przegubów skrętnych w ładowarkach
Remonty silników
Diagnostyka przed zakupowa maszyny używanej
Montaż amortyzacji ramienia
Montaż klimatyzacji
Napełnianie kół glikolem – dociążenie maszyny
Przeróbki osprzętów
Wymiana opon
Usługa mobilna - dojazd do klienta
Usługa stacjonarna w siedzibie firmy
   
   

Serwis
Zapewniamy pełen zakres usług serwisowych, zarówno w trakcie, jak i po upływie okresu gwarancyjnego. Wykonujemy naprawy gwarancyjne, przeglądy serwisowe oraz naprawy pogwarancyjne i remonty wszystkich maszyn rolniczych - począwszy od ładowarek wszelkich marek, poprzez osprzęty, aż do ciągników. Służymy profesjonalnym doradztwem technicznym – również przy zakupie maszyny używanej. Wyznajemy zasadę „Nie kupuj kota w worku”. Chcemy dołożyć wszelkich starań, aby każdy właściciel ładowarki Schäffer był zadowolony ze swojej maszyny. Pamiętaj, że regularne czynności serwisowe, a w szczególności dbałość o układ hydrauliczny to warunek długoletniej i  bezawaryjnej pracy Twojej maszyny. 


Pracownicy serwisu
Pracownicy serwisu posiadają wysokie kwalifikacje poparte szkoleniami technicznymi producenta ładowarek Schäffer. Wyznacznikiem ich profesjonalizmu jest wieloletnie doświadczenie z zakresu obsługi i napraw ładowarek przegubowych oraz pozostałych maszyn rolniczych.


Części i materiały eksploatacyjne
Aby zapewnić bezawaryjną pracę Twojej maszyny, oferujemy pełną gamę części do wszystkich modeli ładowarek Schäffer – również tych najstarszych. Aby w jak największym stopniu zmniejszyć czas przestoju Twojej maszyny, oferujemy ekspresową dostawę części w 24 godziny. 


Warsztat i serwis mobilny 
Dysponując profesjonalnie wyposażonym warsztatem i doskonałym serwisem mobilnym, jesteśmy w stanie zdiagnozować i usunąć każdy problem techniczny oraz naprawić każdą awarię, również u klienta.